субота, 28 вересня 2019 р.

Двоєдине свято у бібліотеці.27 вересня у читальній залі центральної книгозбірні  відбулися урочистості з нагоди святкування Всеукраїнського дня бібліотек  та презентація книги Петра Степановича Федоришина «Світлі і тіні Чортківських замків». До книгозбірні завітали автор книги Петро Федоришин , заступник голови райдержадміністрації  Йосифа Овод, заступник голови районної ради Петро Пушкар,головний спеціаліст відділу культури ,національностей та релігій Марія Мельник, викладач Чортківського економічного коледжу та підприємництва  ТНЕУ,  співорганізатор літературної студії «Сонячне гроно»  Ярослав Дзісяк ,  в.о директора Чортківського РКБК ім.. К. Рубчакової Людмила Майданик  працівники сільських книгозбірень та читачі.
Головний спеціаліст відділу культури ,національностей та релігій Марія Мельник привітала усіх присутніх з прийдешнім святом – Всеукраїнським днем бібліотек і представила автора книги та гостей заходу
Цікаву та змістовну презентацію книги «Світлі і тіні Чортківських замків» підготувала головний бібліограф центральної бібліотеки Надія Лугова.
Глибше розкрив зміст книги сам автор.
Щирі вітання та слова подяки пролунали з уст представників влади  Йосифи Овод  та Петра Пушкаря і подарували читачам книгозбірні нові книги сучасних авторів та програмову літературу.
Святковий настрій подарували студенти Чортківського гуманітарного педагогічного коледжу  Роксолана Червоняк і Олеся Процьків .  Соло на акордеоні  мелодійно виконував працівник Чортківського РКБК ім.. К. Рубчакової Юрій Майданик.
Ведучою заходу була бібліотекар відділу обслуговування Олександра Наконечна.
Слова привітань Оксани Колівошко.і щирої подяки прозвучали і від  господині книгозбірні – директора РКЦБС


Немає коментарів:

Дописати коментар