четвер, 5 січня 2023 р.

Зберігаймо обереги нашого роду

 


🎄Новий рік ми зустріли, але цикл зимових свят тільки розпочинається. Всі ми в очікуванні Різдва - найулюбленішого християнського свята, яке дарує нам надію на майбутнє.
Днями у Публічна бібліотека Чортківської міської ради знову організовано « хенд – мейд» із виготовлення різдвяного діда, який символізує дерево роду. Цього разу свій досвід презентувала майстриня Лілія Лисай. 🌾🎋

Учасниками майстер – класу були активні читачі бібліотеки- молодь, яка з ентузіазм омом вивчає українські традиції. Атрибутами майстрині в роботі із виготовлення різдвяного символу була солома, колоски пшениці, сушені злаки та сухоцвіти. Кожен присутній власноруч виготовив різдвяну прикрасу відповідно до своїх творчих здібностей. Учасниками майстер – класу були як дорослі так і діти. Адже давню гарну українську традицію ми повинні передавати від покоління до покоління. Дякуємо майстрині за за цікаву творчу зустріч та подарований святковий настрій.
Різдвяна атмосфера та затишок продовжують панувати у нашій книгозбірні, яка залишається місцем натхнення та відпочинку.
Вітаємо усіх з прийдешніми святами. У світле свято Різдва Христового бажаємо добра і щастя, благополуччя та затишку вашому домі, душевної теплоти. Нехай життя ваше буде мирним, спокійним, щасливим.💙💛Немає коментарів:

Дописати коментар