четвер, 29 червня 2023 р.

Екологічна нація

 


🌿 В останні дні червня Публічна бібліотека Чортківської міської ради була найЕКОлогічнішою ділянкою в нашому місті, адже наші маленькі читачі стали учасниками ЕКОдня.
🌈 Спеціальним гостем став дитячий письменник та екоактивіст Богдан Красавцев Bogdan Krasavtsev, який разом зі своєю громадською організацією «Екологічна нація» активно займається екологічною просвітою дітей і молоді, пише книги, поезію і пісні та мандрує Україною, мотивуючи дітей до життя в стилі ЕКО.☘️ Майже годинна лекція припала до душі маленьким слухачам – діти ставили чимало запитань, потренувалися в інтерактиві з сортування сміття, зіграли у рухливу гру «ЕКО/не ЕКО» та взяли участь у командній екогрі «Природне бінґо», збираючи міні-колекції природних матеріалів. Всі учасники отримали солодку винагороду і приємні подарунки, а найголовніше – знання, як робити середовище навколо чистішим і бережливо поводитися із довкіллям.
Повага до природи – завжди на часі, і потрібно дбати про це невідкладно. Сподіваємося, маленькі кроки, які зробили до цього учасники події, стануть надійними цеглинками в екологічній свідомості суспільства, яка необхідна нам усім.


Немає коментарів:

Дописати коментар