четвер, 26 грудня 2013 р.

Новинки на книжкову полицю


   Цікавий новорічний дарунок чекає на читачів бібліотек. Днями центральна бібліотека отримала велику кількість нової літератури за державною програмою «Українська книга».
 З письменниками, які творять історію сучасної української літератури ознайомляться користувачі кожної сільської книгозбірні.

  Серія «Історичні постаті» розкриває читачеві сторінки життя Павла Скоропадського, Нестора Махна, Роксолани, Михайла Грушевського, Івана Самойловича, Миколи Гоголя, Марка Вовчка, Миколи Вінграновського, Леоніда Кравчука. Про те, як жили наші далекі предки - скіфи, про княжі міжусобиці, що колись підірвали Русь і загрожують Україні зараз, про вікову боротьбу добра і зла йдеться у творах відомого українського письменника Валентина Чемериса.

  У цікавому ракурсі постануть перед читачами відомі широкому загалу світочі літератури Тарас Шевченко та Микола Гоголь.
   Українських інтелектуалів    різних вікових категорій зацікавлять твори Любка Дереша, Євгена Положія, Олександра Вільчинського, Юрія Винничука, Андрія Кокотюхи, Романа Іваничука, Дмитра Білого та інших авторів. 
Тематика даних творів - це перевірка людських якостей і цінностей, своєрідний іспит на виживання, життєві пошуки та поневіряння людини у складних ситуаціях.
  Творчість Ірен Роздобудько, Олексія Волкова та Нати Ігнатової сподобається молодим, котрим важливий пошук моральних орієнтирів у житті, котрі певні, що навіть у сучасному житті є місце справжнім почуттям. Всесвітня література представлена такими письменниками як Ольга Токарчук, Роберто Савіано, Агата Крістоф, Петер Хьюг, Амос Оз. У своїх творах вони висвітлюють сутність людини та шлюбу.
    У дотепній та образній формі про складні закони світу інвестицій розповідає Сергій Оксаніч. Поповняться бібліотеки і новими економічними енциклопедичними словниками та сучасними правовими енциклопедіями.
   Для читання у родинному колі слугуватимуть гарно ілюстровані дитячі видання Марії Микицей, Галини Малик, Галини Вдовиченко, Володимира Кобзара, Зірки Мензатюк. Вони не тільки ваблять око маленького читача, але й допомагають відчути красу життя та його ритмів.
   Запрошуємо вас до книжкової скарбниці, де кожна книга відкриє свою таємницю: одна - подарує нові знання, інша - дасть пораду, третя - розповість вам про вас же, те, що ви й не знаєте, четверта - втішить і дасть віру, п’ята - розвеселить.
    Книжкові новинки чекатимуть на своїх читачів.

Немає коментарів:

Дописати коментар