вівторок, 29 квітня 2014 р.

Книга на тлі добиЩорічно, починаючи з 1996 року, 23 квітня вся світова громадськість відзначає Всесвітній день книги та авторського права. Це данина поваги до книг та авторів. Головна мета свята – привернути увагу державних органів та читачів до книг, як джерела отримання знань., мати доступ до духовних і матеріальних цінностей, розуміти красу і творчі досягнення людини.
          Цю знакову подію не оминула і літературна студія «Сонячне гроно», яка презентувала читачам літературну панораму «Це диво – книга». Модератори творчої зустрічі Ярослав Дзісяк та Олександра Наконечна розповіли про історію виникнення цього свята, наголосивши, що книги – це вікно у світ культурного розмаїття, це міст, що з’єднує різні цивілізації в часі й просторі.

         Шанувальники книги отримали неабияке задоволення від виступів Юлії Потикевич, Романа Короля, Анастасії Триш, авторів численних збірок Раїси Обшарської та Ярослава Дзісяка. Виступи супроводжувалися мультимедійними презентаціями  світових пам’яток книзі, діяльності студії «Сонячне гроно» з часу створення  (2001 рік) і до сьогодення та сприйняття природних явищ фотооб’єктивом Ярослава Дзісяка.  Змістовним доповненням до заходу стала інформаційна книжкова виставка «Книга на тлі доби». 

         Книги покликані служити людям, а краса і мудрість, відтворена у друкованих рядках, неодмінно має стати на заваді жорстокості, несправедливості й насиллю, врятувати наш неповторний світ.


         Усім поціновувачам книги бажаємо нових відкриттів, реалізації творчих задумів та натхнення. 

Немає коментарів:

Дописати коментар