понеділок, 26 травня 2014 р.

На героях тримається нація   23 травня 2014 року Чортківська центральна бібліотека взяла участь у веб - конференції, організованій Департаментом культури, релігії  та національностей і обласною бібліотекою для молоді, присвяченій Дню Героїв. До конференції долучилися також наші колеги із Шумська, Збаража, Теребовлі, науковці, письменники. ветерани, молодь.

    Учасники заходу обговорили витоки свята, згадали героїв різних епох і, зокрема, сьогодення. Уважно прислухалась наша молодь до літературно - філософських розмірковувань Олега Германа. Щоб зрозуміти події сьогодення, потрібно знати тих, хто є взірцем для наслідування. На патріотах своєї держави тримається нація. Література, в тому числі і книга, увіковічнює пам'ять про учасників буремних подій від давніх часів княжої доби і до теперішнього Майдану. 


    У бібліотеках краю в ці дні організовуються різноманітні дійства по вшануванню героїзму і самопосвяти борців за волю України..Від громади Чортківщини на веб - конференції виступив відомий історик, літератор та громадський діяч Ярослав Дзісяк. Його розповідь  присвячена боротьбі наших земляків за державність у складі легіону УСС. Таке спілкування стало корисним для наших учасників заходу, збагатило новими знаннями та емоціями.

Немає коментарів:

Дописати коментар