понеділок, 4 липня 2016 р.

Презентація від Адель СтаніславськоїДнями у центральній бібліотеці відбулася творча зустріч учасників «Сонячного грона». Цього разу свою нову прозову книгу «Правда і кривда» презентувала поетеса Адель Станіславська з Івано – Франківська. Авторка уже видала дві поетичні збірки «Во імя любові» (2010) та «Мереживо душі» (2012). У прозову книжку увійшли не видумані життєві історії. Видана збірка цього річ і нагороджена відзнакою та дипломом імені Пантелеймона Куліша.

У затишній читальній залі, у теплій, дружній обстановці, жваво проходило обговорення твору.  Модератором святкової імпрези, як завжди, були Ярослав Дзісяк та Олександра Наконечна .

Творча еліта – поціновувачі художнього слова,  отримали велике задоволення від спілкування, а читачам книгозбірні  вдарували «Правду і кривду» від Адель Станіславської та «Райдугу казок» від її сестри  Віталії Савченко.

      Усі небайдужі чортківчани бажають цим молодим талановитим літераторкам  творчого натхнення і вагомих здобутків на ниві красного письменства.

Немає коментарів:

Дописати коментар