четвер, 9 грудня 2021 р.

«Наблизившись до неба»

 


У погожу зимову днину 4 грудня у бібліотеці міста Чорткова зібралися автори й поцінувачі творчого слова. Означений захід літературного об’єднання «Сонячне гроно» мав назву «Наблизившись до неба», оскільки ми мали оновлений формат і розташування. А ще – було 10-річчя оновлених зібрань учасників-променів літературної спільноти.
Отож, мали ювілейну нагоду пригадати наші різноманітні зібрання впродовж десяти років. Згадали далеких і близьких гостей друзів-колег «по перу і клавіатурі»: Лесю Геник, Наталю Данилюк, Мілу Франик, Віталію Савченко, Адель Станіславську і Оксану Пронюк із Франківщини, Інну Гаврилюк із Хмельницького, Зіновія Кіпибіду, Богдана Кушнірика, Любу Малецьку, Ярославу Декалюк, Ореста Чоловічка, Віктора Насипаного, Володимира Мацікуру, Тараса Комаринського і Руслана Сталюся з Тернополя, Юрія Заяця та Надію Куц зі Збаражчини, Богдана Манюка з Підгаєць, Ганну Назарків з Козови, Івана Кушніра з Яблунова, Михайла Тарабія, Володимира Ухача і Андрія Стефанця з Копичинець, Миколу Базіва і Любу Печінку (Патару Бачію) з Гусятина та інших; наших земляків-чортків’ян тих, хто долучився до нас давно і недавно, хто у нашому краї і закордонном, щонайперше: Раїсу Обшарську, Наталію Климів, Надію Тильну, Влада Коновалова, Мар’яну Магегу, Наталію Мацелюх, Ярослава Свистуна; а також тих, кого вже немає в Земному бутті.

Творче зібрання урізноманітнювали авторськими поезіями, уривком новели, театральною сценкою, інформацією про літературні новинки і суспільно-громадські події історичного ракурсу й сьогодення: Анастасія Триш (презентувала книгу поезії та прози «Мандрівні ескізи»), Іван Дмитрик, Володимир Шерстій, Олександр Медяник, Роман Король, Назар Коник, Павло Вовк, Владислав Кушнір та автор цих рядків поет і співведучий. Дякуємо авторам і гостям, які сприйняли щирість наших і слів, директорці бібліотеки й поетесі Ірині Брунді та співедучій Олександрі Наконечній за позиттивні емоції, атмосферу затишку й наближення до неба, звідки і береться Поезія.

Ярослав Дзісяк, співорганізатор зустрічі.

Немає коментарів:

Дописати коментар