четвер, 16 жовтня 2014 р.

Docu-Days

З ініціативи голови  ЕГО «Зелений світ» Олександра Степаненка у читальній залі центральної бібліотеки відбулася чергова зустріч  молодіжного клубу документального кіно про права людини у Чорткові. Учасники  переглянули  документальний  фільм «Колись ми станемо щасливими», який в 2012 році був визнаний кращим у короткометражній програмі.

Ця стрічка була представлена на міжнародному фестивалі європейських документальних фільмів Docu-Days. У фільмі йдеться про Даніеля, юнака з Ліпіни, найбільш нужденного містечка в усій південній Польщі. Даніель прагне вирватися з суцільної бідності. Озброєний камерою на мобільному телефоні, він вештається своїм кварталом, розпитуючи дітей та дорослих про їхні мрії. Чи справдяться ті мрії бодай для когось? Поки він фільмує, перед нами розгортається прихована площина: любов між Даніелем та його харизматичною бабусею. Чи він коли-небудь спроможеться закінчити свій фільм?
Учасниками заходу були студентська та учнівська молодь міста. Після завершення фільму відбулося жваве обговорення, адже всі проблеми, з якими стикається Даніель, близькі і його ровесникам в Україні. Студенти також мали можливість обмінятися думками, висловити свої побажання.

Немає коментарів:

Дописати коментар