вівторок, 23 грудня 2014 р.

Бібліотеку - філію села Антонів підключено до мережі Інтернет.


Центральна бібліотека працює для розширення мережі інтернет – центрів у Чортківській РК ЦБС. 21 грудня 2014 року підключено до мережі інтернет бібліотек-філіал с. Антонів. В цей день мешканці села завітали до бібліотеки, щоб розділити радість події  - відкриття інтернет-центру в сільській книгозбірні. Це вже восьма сільська бібліотека-філія у районі, в якій є автоматизоване робоче місце з безкоштовним доступом до інтернет-ресурсів. Сьогодні бажаючі користуватись новітніми інформаційними технологіями – це не тільки учні, молодь, але й дорослі люди, можуть задовольнити свої інформаційні запити і потреби. Бібліотекар допомагає їм отримувати потрібну інформацію не тільки з інтернету, але й з книг і преси. 


В організації доступу до інтернету в бібліотеці сприяла голова ПАП «Фортуна» Фрич Ольга Ігорівна, яка оплатила за підключення інтернету, здійснила ремонт, встановила вікна та двері до сільської бібліотеки.   З інтернет-центру районної бібліотеки передано комп'ютер. Підтримав сільську бібліотеку Богдан Юхимович Сорока, сільський голова. Ольга Іванівна Червінська – працює бібліотекарем десятий рік.   Вона з великим інтересом працювала над тим, щоб бібліотека була відремонтована і поповнила ряди бібліотек, які підключені до мережі інтернет. Відкриваючи урочини, Ольга Іванівна назвала цей день найбільш пам’ятним у житті сільської бібліотеки. Колишня вчителька місцевої школи Горожанська Марія Василівна дякувала керівництву ПАПу «Фортуна», бібліотекарю Ользі Іванівні, сільському голові Богдану Юхимовичу, відділу культури та центральній бібліотеці за можливість односельчан села Антонів користуватися ресурсами мережі Інтернет.

Сільський голова Сорока Богдан Юхимович наголосив на тому, що дуже відрадно що саме у віддаленій бібліотеці села Антонів користувачі діти, діти із мало захищених сімей а також дорослі зможуть вільно користуватися Інтернетом. 


На зустріч із жителями села Антонів прибули представники із відділу культури та центральної бібліотеки: начальник відділу кульутри, туризму, національностей та релігій Чайківська Г.З., директор Чортківської РК ЦБС Колівошко О.В., завідуюча методично-бібліографічним відділом ЦБ Гаврилюк О.М. Чайківська Г.З. привітала жителів села із радісною подією, наголосивши на можливості інформаційного збагачення та бажала усім бути причетними до творення життєво важливих справ у майбутньому.

Найменші читачі: Вікторія Берик, Руслана Барицька, Оксана Когут, Вікторія Гуцал подарували односельчанам цікаву концертну програму. Особливо патріотизм прозвучав із пісень, виконаних Павлом та Володимиром Червінським.


Підключення бібліотеки до інтернету стало важливою подією 2014 року у селі Антонів. Сподіваємось, що такі події відбудуться незабаром і в інших селах нашого району.

Немає коментарів:

Дописати коментар